Erasmus / Comenius

Freedom Without Chaos” – kolejny projekt w ramach programu Erasmus+, który realizujemy w naszym przedszkolu. Tym razem współpracujemy z placówkami oświatowymi w Wielkiej Brytanii, Holandii, Litwy i Portugalii. Wszystkie informacje o podejmowanych działaniach są prezentowane na blogu

https://przedszkole240freedom.blogspot.com

Zapraszamy także na oficjalną stronę projektu

http://freedomwithoutchaos.com

Działania podejmowane w ramach programu Erasmus + dostępne są na stronie:

http://przedszkole240.blogspot.com

Od września 2011 r. do czerwca 2013 r. nasze przedszkole uczestniczyło w międzynarodowym projekcie „Mali Europejczycy znają się wzajemnie” w ramach programu Comenius „Uczenie się przez całe życie”.

Dziennik projektu dostępny jest na blogu pod adresem:

http://comenius-dziennikprojektu.blogspot.com

Zapraszamy do zapoznania się z relacjami z zagranicznych wyjazdów oraz prezentacjami przygotowanymi przez nauczycieli przedszkola.

Podsumowanie realizacji projektu Comenius

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji, która jest jednocześnie podsumowaniem dwuletniej realizacji projektu „Little Europeans Know Each Other”

Książka – informacje i scenariusze zajęć – program Comenius

Zachęcamy do zapoznania się z lekturą książki, która jest wspólnym dziełem wszystkich sześciu partnerów projektu „Mali Europejczycy znają się wzajemnie” realizowanego przez dwa lata. Z książki tej dowiedzą się Państwo jak wygląda edukacja w poszczególnych krajach, jak zorganizowana jest praca przedszkoli. Są także scenariusze zajęć dotyczące kilku obszarów tematycznych.

Skip to content